Půjčka Home Credit


Společnost Home Credit byla založena roku 1997 v České republice. V prvních letech své existence  poskytovala produkty jako splátkový prodej a leasing. Od roku 2000 pak začala nabízet také vlastní úvěrové karty a od roku 2002 do své nabídky přidala také hotovostní úvěry. O tři roky později došlo ke změně ve struktuře společnosti Home Credit a rozdělení na dvě nástupnické firmy – Home Credit a.s a HC Holding a.s. Vlastníkem skupiny Home Credit je investiční finanční skupina PPF, která patří ve svém oboru mezi nejsilnější hráče v Evropě. Home Credit kromě České republiky působí také v několika dalších zemích – na Slovensku (od roku 1999), v Rusku (od roku 2002), v Kazachstánu (od roku 2005), v Bělorusku (od roku 2007), v Číně (od roku 2007), ve Vietnamu (od roku 2009) a v Indii (od roku 2012). V letech 2006 – 2010 působil Home Credit také na Ukrajině a v současné době zakládá novou pobočku v Indonésii a chystá vstup do dalších asijských zemí. Podle statistiky ke 31.12.2011 Home Credit zaměstnával 28 000 lidí a přes svých 86 000 distribučních míst poskytoval svoje služby více než 28 milionům klientů. U nás v České republice je Home Credit jeden z nejvýznamnějších poskytovatelů spotřebitelských finančních služeb, který nabízí rozsáhlou nabídku úvěrových produktů.

Půjčka bez doložení příjmu je vhodná pro každého. Půjčka do výplaty vám pomůže překlenout dobu než přijde výplata.

Hotovostní půjčka Home Credit

Hotovostní půjčka Home Credit je velmi výhodnou půjčkou pro všechny, kteří potřebují finanční hotovost. Mezi hlavní přednosti této půjčky patří např. to, že při řádném a včasném splácení jednotlivých splátek vám Home Credit vrátí polovinu zaplacených úroků. U půjčky Home Credit také neplatíte žádné poplatky za vyřízení a vedení úvěru, ani za jeho předčasné splacení. Plusem jsou také doplňkové služby, jako je pojištění výdajů, možnost změny výše splátek nebo odložení splátek. Jaké jsou základní podmínky pro získání půjčky Home Credit? Půjčku Home Credit může získat fyzická osoba starší 18 let, která má trvalý stálý příjem. Minimální výše této půjčky je 10 000 Kč a maximální částka, kterou si můžete od společnosti Home Credit půjčit je 150 000 Kč. Co se týká dokladů, tak občané České republiky potřebují dva doklady – první musí být platný občanský průkaz a druhý např. rodný list, cestovní pas, řidičský průkaz nebo zbrojní průkaz. Zaměstnanci nebo OSVČ ještě potřebují údaje o své firmě. Půjčka Home Credit je bezúčelová, takže nemusíte říkat, na co si peníze půjčujete.

Nebankovní půjčka Provident Financial je skvělá. Půjčka Citibank je velice výhodná.

Jak získat hotovostní půjčku Home Credit?

Hotovostní půjčku Home Credit můžeme získat hned třemi různými způsoby – záleží jen na nás, který z nich si vybereme. O půjčku si můžeme zažádat buď on-line prostřednictvím webových stránek Home Credit, osobně na některé z poboček České pošty a nebo po telefonu.

ČSOB internetbanking si můžete vyzkoušet prostřednictvím demoverze, která vám představí celou službu a pomůže vám v bližším seznámení s ní. GE Money nabízí bankovní produkty jak drobným klientům, tak malým a středním firmám.

Půjčka Home Credit a její sjednání on-line

Pokud se rozhodneme požádat o půjčku Home Credit on-line, nejdříve si v našem prohlížeči otevřeme internetové stránky Home Credit, které najdeme na adrese http://www.homecredit.cz/. Pak v horním menu klikneme na položku. Půjčky a objeví se nám stránka s informacemi o hotovostní půjčce. Pod informacemi o výhodách této půjčky klikneme na odkaz on-line a jsme na stránce pro on-line žádost. V levé polovině stránky si můžeme přečíst základní info o této půjčce a odpovědi na často kladené otázky. V pravé polovině stránky si pak nastavíme přesné parametry naší půjčky Home Credit. Zvolíme si částku, kterou si chceme půjčit a dobu splácení. Zároveň se nám ihned zobrazí výše naší měsíční splátky. Pak klikneme na tlačítko Online žádost o půjčku a jsme na stránce s úvěrovou kalkulačkou. Tam si můžeme ještě jednou změnit nastavení parametrů naší půjčky, tedy její výši a dobu splácení. Dále si pak nastavíme volitelné služby a sice pojištění (buď žádné, Standard, Plus nebo Premium), možnost odložení splátek, možnost změny výše splátek, elektronický měsíční výpis a e-mailové připomínky nadcházejících splátek. Pokud máme vše nastaveno můžeme kliknout na tlačítko Pokračovat v žádosti a přejít k dalšímu kroku.

Servis24 přihlášení na účet je možné provést i na tabletu.

Tím je vyplnění osobních a kontaktních údajů. Do osobních údajů vyplníme případný titul, dále křestní jméno, příjmení, rodné číslo, datum narození, státní příslušnost, místo narození, číslo a platnost občanského průkazu, druhý identifikační doklad a jeho číslo a vzdělání. Do kontaktních údajů zadáme naši adresu trvalého bydliště a v případě,že se liší, tak také kontaktní adresu. Poslední položkou jsou pak rodinné údaje. Jakmile máme tento formulář vyplněný, klikneme na tlačítko Pokračovat na další krok. Tím je vyplnění údajů o našem zaměstnání + finanční údaje. U položky zaměstnání vyplníme zdroj našeho příjmu + další informace, podle toho, jaký zdroj příjmu máme. Poté následují finanční údaje. Tam zvolíme způsob výplaty úvěru, způsob, jakým budeme jednotlivé splátky uhrazovat (poštovní poukázkou, na terminálech Sazky nebo bankovním převodem), dále pak informace o našem bankovním účtu (předčíslí, číslo účtu, kód banky a rok založení tohoto účtu), dále vyplníme údaj o tom, jaké jsou naše případné měsíční splátky úvěrů u jiných společností, ostatní pravidelné měsíční výdaje a plánované využití úvěru. Po vyplnění těchto položek pokračujeme kliknutím na tlačítko Pokračovat na další krok. Čtvrtým a předposledním krokem on-line žádosti o půjčku Home Credit je rekapitulace všech vyplněných údajů, kde si zkontrolujeme, jestli jsme všechny informace vyplnili správně, vybereme možnost, odkud jsme se o této nabídce dozvěděli a zaškrtneme náš souhlas s pojistnými a úvěrovými podmínkami společnosti Home Credit. Pak už následuje jen autorizace naší žádosti prostřednictvím mobilního telefonu. Nejdříve opíšeme kontrolní kód z obrázku a klikneme na ověřit, poté opíšeme kód z smsky, která nám přišla na mobil a nakonec klikneme na tlačítko Odeslat žádost k posouzení.


Reklama:


Inzerujte zde!

Máte zájem o reklamu? Kupte si textový odkaz na této pozici!

Inzerujte zde!

Máte zájem o reklamu? Kupte si textový odkaz na této pozici!