Půjčka Home Credit a její sjednání na poště


Pokud dáváme přednost osobnímu jednání, můžeme si půjčku Home Credit sjednat také na některé z poboček České pošty. Najít si nejbližší pobočku pošty, na které si o půjčku Home Credit lze zažádat, můžeme na webových stránkách Home Creditu. K vyřízení naší žádosti o půjčku na poště pak potřebujeme pouze platný občanský průkaz. Pokud jde o výši půjčky, tak při žádostech na pobočkách České pošty je maximální možná výše půjčky stanovena na 40 000 Kč. Postup je pak takový, že pracovník pošty nám přímo na místě řekne předběžné vyjádření společnosti Home Credit k poskytnutí půjčky a my si vybereme termín, ve kterém nás ještě bude kontaktovat zástupce Home Creditu, který s námi projedná konkrétní podobu a podmínky naší půjčky. Finanční hotovost si pak můžeme vybrat dvěma způsoby – buď znovu na pobočce České pošty a nebo si ji můžeme nechat poslat na náš bankovní účet.

Půjčka Home Credit a její sjednání po telefonu

Třetí možností, jak si požádat o půjčku Home Credit, je telefonická žádost. Pokud se rozhodneme pro tento způsob vyřízení naší žádosti, máme dvě varianty – buď můžeme sami zavolat na bezplatnou telefonickou linku 800 700 762 a nebo můžeme vyplnit krátký jednoduchý formulář na internetových stránkách Home Creditu. Do tohoto formuláře vyplníme pouze požadovanou částku, kterou si chceme půjčit, křestní jméno a příjmení, e-mailovou adresu, telefonní číslo a rodné číslo. Na závěr si ještě vybereme který den a ve kterou hodinu nás pracovník společnosti Home Credit může kontaktovat, zaškrtneme souhlas s použitím osobních údajů a klikneme na tlačítko Odeslat požadavek. Před telefonickým hovorem je třeba si připravit dva platné doklady totožnosti, z toho u občanů České republiky jeden z nich musí být občanský průkaz. Zaměstnanci a OSVČ budou ještě potřebovat údaje o svém zaměstnavateli, resp. podnikání. V případě, že nám bude naše půjčka Home Credit schválena, můžeme si pak peníze vybrat buď na některé z poboček České pošty nebo si je můžeme nechat poslat na náš bankovní účet.

Naše půjčky Provident jsou nebankovní transparentní spotřebitelské úvěry s přehlednou smlouvou bez skrytých a sankčních poplatků. Česká spořitelna poskytuje služby drobným klientům, malým a středním firmám, obcím i velkým korporacím.

Půjčka Home Credit a pojištění výdajů

Jednou z velkých výhod půjčky Home Credit je možnost pojištění výdajů. Toto pojištění se sjednává při uzavírání úvěrové smlouvy a jeho cena je součástí měsíční splátky. Klienti Home Creditu si mohou vybrat jeden ze tří balíčků pojištění podle jejich potřeb. Jedná se o balíčky Standard, Plus a Premium. Základní balíček pojištění má název Standard a poskytuje pojistné krytí pro případ smrti úrazem a pro případ, kdy dojde k invaliditě třetího stupně následkem úrazu. Rozšířený balíček Plus poskytuje pojistné krytí kromě smrti úrazem a invalidity třetího stupně následkem nemoci nebo úrazu také pro případy pracovní neschopnosti následkem nemoci nebo úrazu. Nejrozsáhlejší je pak balíček Premium – ten poskytuje stejné krytí jako balíček Plus a k tomu ještě navíc pojistné krytí pro případ ztráty příjmu ze zaměstnání nebo podnikání. V případě že dojde k některé z těchto nepříznivých životních událostí, tak pojišťovna uhradí každý měsíc splátku úvěru nebo jednorázově vyplatí celý úvěr.

Možnost změny splátek u půjčky Home Credit

Dalším plusem půjčky Home Credit je možnost změnit si výši pravidelných měsíčních splátek. Tato změna je ale možná pouze u těch smluv, u kterých byla uzavřena dohoda o této možnosti změny. Služba není zdarma, ale poplatek za ni je součástí měsíčních splátek a požádat si o tuto změnu je možné nejdříve po čtyřech měsících, kdy řádně a včas splácíme měsíční splátky. Jejich výši si pak můžeme nejen snížit, ale i zvýšit, pokud chceme mít úvěr rychleji splacený. Samotné projednání této služby pak probíhá po telefonu na lince 840 155 155.


Reklama:


Inzerujte zde!

Máte zájem o reklamu? Kupte si textový odkaz na této pozici!

Inzerujte zde!

Máte zájem o reklamu? Kupte si textový odkaz na této pozici!