Odložení splátek


Splátky u naší půjčky Home Credit si v případě potřeby můžeme také nechat odložit. I tato služba je placená a je součástí naší měsíční splátky. Požádat si o ni můžeme po dvanácti měsících trvání smlouvy, kdy získáváme nárok na odložení jedné splátky. Odložit si splátky lze po včasném placení šesti měsíčních splátek + splnění dalších podmínek. Stejně jako v případě možnosti změny splátek, i zde platí, že možnost odložení je pouze u těch smluv, u kterých byla uzavřena dohoda o této službě. Pokud tuto službu máme sjednánu a chceme ji využít, je třeba zavolat na klientskou linku na čísle 840 155 155 a projednat naši žádost s operátory Home Creditu.

Poskytujeme rychlé půjčky ihned na účet z pohodlí vašeho domova. Kvalitní půjčky bez registru dnes nabízí mnoho nebankovních společností. Rychlá půjčka před výplatou je často velice výhodná.

Home Credit a konsolidace půjček

Dalším produktem, který má společnost Home Credit ve své nabídce, je konsolidace, neboli sloučení půjček. To je vhodné pro ty, kteří mají více půjček u různých společností a chtějí platit nižší měsíční splátky. Díky Home Creditu si tak mohou všechny tyto splátky sjednotit do jedné jediné a navíc ušetřit. Sloučení půjček Home Credit je zcela bez poplatků a je možné v jeho rámci sloučit půjčky až do celkové výše 300 000 Kč (minimální výše je 30 000 Kč). Požádat si o toto sloučení můžeme buď zavoláním na bezplatnou telefonickou linku 800 900 299 a nebo vyplnit krátký formulář na internetové stránce Home Creditu a počkat, až se nám jeho pracovníci sami ozvou a proberou s námi podrobnosti naší žádosti.

Servis24 přihlášení na účet je možné provést i na tabletu.

Co je potřeba ke sloučení půjček u Home Credit?

Ke sjednání konsolidace půjček Home Credit budeme potřebovat dva doklady totožnosti – u občanů České republiky občanský průkaz + ještě jeden průkaz (řidičský, zbrojní, rodný list nebo cestovní pas). Dále si musíme připravit výpis z našeho běžného bankovního účtu, potvrzení o výši příjmu (u zaměstnanců a OSVČ) nebo důchodový výměr a úvěrové dokumentace smluv, které chceme sloučit (kopie úvěrových smluv, výpisy z kreditních karet apod.). I u sloučení půjček platí (v případě splnění podmínek) možnost sjednat si pojištění pro případ neschopnosti splácet.

Nebankovní půjčka Provident Financial je skvělá. Půjčka Citibank je velice výhodná.

Ostatní produkty od Home Credit

Kromě hotovostních úvěrů a konsolidace půjček nabízí společnost Home Credit také několik dalších produktů. Patří mezi ně široká nabídka kreditních karet, nákupy na splátky ve vybraných obchodech nebo nákup automobilu na splátky. Nabídka kreditních karet od Home Credit je velmi rozsáhlá a prakticky každý si z ní může vybrat tu, která mu bude vyhovovat. Home Credit v současné době poskytuje tyto typy kreditních karet: Premia karta Home Credit, Clubcard kreditní karta, Premia karta České pojišťovny, Nákupní karta Premia, Karta Desetina, Kreditní karta Home Credit, Kreditní karta České pojišťovny, Stříbrná karta Home Credit, Stříbrná karta České pojišťovny a Premia karta Broker Consulting. Veškeré podrobné informace o těchto kreditních kartách pak najdeme na webových stránkách Home Creditu na adrese http://www.homecredit.cz/karty/prehled-vsech-karet/.


Reklama:


Inzerujte zde!

Máte zájem o reklamu? Kupte si textový odkaz na této pozici!

Inzerujte zde!

Máte zájem o reklamu? Kupte si textový odkaz na této pozici!