Nebankovní půjčka na ruku

Půjčit si peníze můžete nejen prostřednictvím dlouhodobé či krátkodobé půjčky, ale můžete získat také půjčku na ruku v hotovosti u vás doma. Tato nebankovní půjčka má své výhody i nevýhody. Nevýhodou je vysoká sazba RPSN.

Nemusíte nikam docházet, sjednáte si ji z pohodlí domova, kdy vám donese peníze obchodní zástupce až domů a po podpisu smlouvy vám je vyplatí. Prostřednictvím půjčky Provident můžete získat od 4 000 do 80 000 Kč. K vyřízení vám postačí platný doklad totožnosti a dokumenty potvrzující váš příjem a skutečnou adresu pobytu. Stačí například faktura telefonního operátora či výpis z účtu. Příjem nedokládáte, postačí například jen potvrzení sociálních dávek, pracovní smlouva, apod.

Půjčky provident na ruku i na účet

Společnost Provident vám nabízí možnost dvě možnosti výplaty peněz a to na ruku u vás doma nebo převodem na účet, což je varianta levnější, ale zdlouhavější. Půjčky provident jsou velice oblíbené u rodičů na mateřské či zaměstnaných ve zkušební lhůtě, kteří jinak nemohou sehnat půjčku. Není nahlíženo do registru dlužníků, tato společnost má vlastní interní podmínky pro posouzení žadatelů.

Sjednání půjčky není nijak složité, stačí zodpovědět pár otázek a podepsat smlouvu, která je transparentní, přehledná a jednoduchá. Splátky lze rozdělit až na sto týdnů. Každý týden hradíte splátku do rukou určeného obchodního zástupce, který vám přinesl peníze. Ten o vás pečuje po celou dobu trvání půjčky. Díky jednoduchým podmínkám a neúčelovosti půjčky je velmi oblíbená. Dalším plusem je možnost souběžné půjčky po několika řádně uhrazených splátkách. Provident je velmi oblíbený produkt, který zde funguje již od roku 1997. Za tu dobu si získal tisíce spokojených zákazníků, kteří často půjčky využívají opakovaně. Při předčasném splacení ušetříte na poplatcích za půjčku.


Reklama:


Inzerujte zde!

Máte zájem o reklamu? Kupte si textový odkaz na této pozici!

Inzerujte zde!

Máte zájem o reklamu? Kupte si textový odkaz na této pozici!