Home Credit a členství v organizacích


Společnost Home Credit, která patří k předním českým poskytovatelům nebankovních půjček je také členem několika významných organizací a asociací. Patří mezi ně Česká leasingová a finanční asociace (ČFLA), dále pak zájmové sdružení právnických osob SOLUS, které je známé hlavně díky svému rejstříku dlužníků a také Nebankovní a Bankovní registr klientských informací.

Rychlá půjčka ihned pro Vaše finanční potřeby. Finská SMS půjčka je zaměřena především na nízké obnosy. Servis24 přihlášení na účet zvládne kdokoliv.

Home Credit a podpora vybraných projektů

Home Credit pravidelně podporuje také některé vybrané projekty z oblastí vzdělávání, kultury, sociální sféry nebo zdravotnictví. Jedním z programů, který je specifický tím, že jej vytváří sami zaměstnanci Home Creditu je program MALINA. Jeho náplní je podpora různých veřejně prospěšných a charitativních projektů. Jen za rok 2011 vybrali zaměstnanci Home Creditu na dobročinné aktivity 200 000 Kč. V oblasti kultury pak Home Credit podporuje např. Letní Shakesepearovské slavnosti nebo Den otevřených dveří Českého rozhlasu v Brně.

Rychlá půjčka Ferratum vyřeší všechny vaše finanční problémy. České banky nabízí většinou podobné finanční produkty a typy bankovních účtů.

Půjčka Home Credit na internetu

Veškeré podrobné informace o hotovostní půjčce Home Credit a všech dalších produktech, jako je sloučení splátek, kreditní karty, nákupy na splátky a auto na splátky najdeme na přehledných internetových stránkách na adrese http://www.homecredit.cz/. Zde si můžeme také rovnou spočítat případnou výši měsíčních splátek, požádat o půjčku on-line nebo na sebe zanechat kontakt v případě zájmu o některou ze služeb. Součástí stránek jsou i informace o práci pro Home Credit včetně pravidelně aktualizované nabídky volných pracovních míst.

Servis24 přihlášení vám umožní snadný přístup k vaším financím.

Home Credit nechybí ani na sociálních sítích – její profil najdeme na Facebooku, Twitteru a na YouTube. Facebookový profil Home Creditu se nachází na adrese https://www.facebook.com/homecredit a jeho součástí jsou různé zajímavosti, informace o produktech této firmy, odkazy na videa atd. Twitterový účet má Home Credit na odkazu https://twitter.com/homecreditcz a i zde se můžeme dozvědět různé zajímavosti a aktuality. Na YouTube pak český profil Home Credit najdeme pod adresou http://www.youtube.com/user/homecreditcz a podívat se zde můžeme hlavně na různé reklamy a jiná zajímavá videa.


Reklama:


Inzerujte zde!

Máte zájem o reklamu? Kupte si textový odkaz na této pozici!

Inzerujte zde!

Máte zájem o reklamu? Kupte si textový odkaz na této pozici!